O mně

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo...

Jsem asi jediný člověk na světě, kterému spadnul na hlavu strop hotelu Wake Up - Probuď se. Motto hotelu bylo: „You go sleep alone, you wake up with someone else“ - „Jdeš spát sám a probudíš se s někým jiným“.
Tahle rána, která mě málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z vrcholového manažera se stal muž, který má speciální schopnosti a který nalezl sám sebe a cíl svého života - pomáhat ostatním. Nyní jsem dospěl do fáze, kdy dokážu své speciální dary předávat dál, aby si mohlo pomoci více lidí a šířila se láska a zdraví bez omezení.

Tím vše začalo a mělo pokračování, když jsem po třech letech, v období jedné mé životní krize, dostal pozvání do Indie od dlouholeté známé. Takové mé tetičky, se kterou mě seznámil kamarád, jenž do té Indie pak odcestoval se mnou. Tetička bydlela dlouhá léta v emigraci v USA. Byla to opravdu úžasná žena, léčitelka, duchovní průvodkyně a opora.

Když jsem přijel do městečka Puttaparthi, kde ,,teta" trávila důchod, chtěl jsem zůstat den či dva a hned odjet dál cestovat po Indii. Byl jsem lačný zážitků a měl jsem pocit, že se mám pořád za něčím honit. Město bylo plné lidí, kteří vyznávali Sai Babu jako jejich svatého, a já jsem na to celé měl tak trochu ateistický nadhled.

Večer jsem se zúčastnil bohoslužby, kde bylo asi 5000 lidí, kteří seděli, zpívali a plni obdivu hleděli na přítomného svatého. Chápal jsem to, ale neměl jsem pocit, že by se mě to mělo nějak zásadně týkat. To jsem ovšem nevěděl, že další události zásadně změní můj pohled na věc. Tetička nám říkala, že Sai Baba chodí ve snech a že musíme spát v chrámu, a ne u ní doma, kvůli silnějším energiím. Nebyli jsme úplně nadšeni touto myšlenkou. Teta měla pěkný byt a mně by gauč nevadil :-) Turistický superior pokoj v ašramu stál asi 7 Kč za noc za osobu a tím je řečeno vše. Špinavé matrace a zařízení pokoje, či spíše nezařízení, bylo něco, co jsem úplně nečekal. V noci ovšem přišel sen, na který nikdy nezapomenu, a i po těch letech ve mně vyvolává silné pocity. Byl jsem v tom samém chrámu, ale hrála západní hudba mixnutá Indií a citarem. Na konci haly seděl Sai Baba a každý z tanečníků se s ním snažil navázat oční kontakt, který znamená požehnání. Připadalo mi to celé absurdní, jak lidé kroutili hlavami, aby se mu podívali do očí. Říkal jsem si, že jestli je opravdu svatý a chce se mnou mluvit, sám se podívá. A v tom okamžiku byla jeho tvář přede mnou. Jen hlava, obrovská hlava jako z animovaných filmů. Usmívající se a plná lásky. V jeho očích byly místo panenek zlaté lingamy ve tvaru vajíčka. A v tu chvíli mi dal obrovskou tlakovou ránu plnou lásky, po které jsem odletěl dva metry dozadu a padl na záda. Byl to úžasný pocit. Poprosil jsem ho ještě jednou o další a on mi rád vyhověl. Na závěr snu jsem se divil, co že to vlastně v životě dělám a že to bude asi něco se sluncem. Bláhově jsem si pak léta myslel, že to bude něco s fotovoltaikou. Byla to energie slunce, kterou můžu dávat dál. Zdrojová energie, která vám může pomoci. Já jsem jen vysílač, na který se připojíte.

Po těchto zážitcích přicházely další informace a pochopitelně další cesty do Indie, kde jsem se pokaždé naučil něco nového. Ať už od místních známých, nebo prostřednictvím snů. V městečku byla opravdu pestrá skvadra. Od úplných lunetiků po partičky, které celé dny klábosily v restauracích a kavárnách o svém duchovnu, aniž by šly do chrámu, až po pár lidí, co oplývali neobyčejnými schopnostmi.

Kupříkladu kamarád Victor, jenž tam odešel na důchod, mi podržel ruku v zápěstí, které jsem měl komplikovaně zhojené po zlomenině, a během minuty mi řekl přesně, o jakou se jedná kost, ale i to, že je v ní přerušená céva a že ta kost odumírá. Doporučil mi, ať si to nechám odoperovat.

Nutno dodat, že rentgen mé ruky jsem znal nazpaměť, ten ale nebyl proveden s kontrastní látkou, takže o cévě mi řekl až on a následná operace doma v ČR jeho názor potvrdila. Ruka je teď hybná a bez problémů.

Když jsem se ho zeptal, jak to dokázal, řekl mi, že musím pochopit základy kvantové fyziky a pak že prý pochopím úplně všechno. Tím mě úplně dostal. Tady v tomto duchovním světě se bavíme o kvantové fyzice? Na obrázku stojí uprostřed a jmenuje se Victor Baba. 

Moje práce s energií začala tím, že jsem potřeboval uzdravit někoho velmi blízkého a sám sebe. Pak jsem začal léčit ostatní a v současné době jsem ve fázi, kdy můžu svůj dar nabízet dál. 

Tento kurz má za úkol vás naučit většinu z toho, co umím já, tak abyste mohli pomáhat vašim blízkým a svému okolí. Nemusíte mít ,,superschopnosti“, už je dávno máte kolem sebe  v roli vašich pomocníků a průvodců, kteří jen čekají, aby vám mohli pomáhat. Ctí ale vaši svobodnou vůli a tak nezasahují do té doby, než je požádáte. To samé platí o vašich předcích z mužské a ženské linie. Naučím vás jak se s nimi v jedné meditaci s vnitřním dítětem propojit a vyčistit to, co bylo poničené v rámci generací. 

Vše co se během pár krátkých lekcí naučíte, budete schopni využívat okamžitě dál. 

Přeji vám krásný, jednoduchý a zdravý život plný lásky! 

Ondřej

Seznam absolvovaných seminářů:

ČR 2019 - Partneři duše - 6-denní tantrický výcvik, úroveň 1 - Intimita, lektoři Anahata, Tanmaya. www.cestyduse.cz

Thajsko 2019 - Shri Kali ashram - certifikace instruktora tantra jógy. https://www.shrikaliashram.org

ČR 2018 - „Co ví věda o vztazích“. Přednášky od Grow job institutu.

ČR 2018 - Sid Smutný. Léčení zvířat: devítidenní výcvik v léčení zvířat i jejich majitelů.

ČR 2017 - 2 denní seminář ,,Srdce ví". Mája Vašková, https://www.majavaskova.com

ČR 2017 - Stanislav Grof, 2 denní přednáška ,,Psyché a Eros", 2 denní přednáška ,,Psyché a Kosmos" https://www.stanislavgrof.cz a 4 denní mezinárodní konference "Za obzor materialismu - směrem k celistvosti"  https://www.itcprague2017.org

ČR 2017 - 4 denní seminář ,,Otevírání osvíceného srdce". Mája Vašková. https://www.majavaskova.com

ČR 2017 - koučink od Vladimíra Sida Smutného - https://www.coachme.cz

ČR 2012 - 2017 -  channelingy u Báry Vaníčkové, www.angelsworld.wbs.cz

Bali 2017 - Očistný a inicializační hinduistický rituál s nejvyšším kněžím Ketut Ida Rsi Bhagawanem na ostrově Nusa Penida v chrámu Giri Putri.

Mexiko duben 2017 - Cesta s Editou Santiago po vortexových místech Mexických pyramid. Obřady s mayskými a mexickými šamany, rituál kakaa, čištění elementů ,,země, vody, větru a ohně", potní chýše, obřad s křištálovou lebkou, channelingy Editou Santiago z akašické knihovny, rituál zasvěcení do ,,Opálového paprsku", www.editasantiago.cz, galerie: https://www.editasantiago.cz/akce/mexiko-po-stopach-mayskeho-srdce/

ČR 2017 - Edita Santiago (ČR) - kurz ,,Čtení záznamů z Akašické knihovny" www.editasantiago.cz

ČR 2017 - Míla Lukášová (ČR) - regresivní terapie. https://www.milalukasova.cz

ČR 2017 - Kurz automatického psaní - Lucie Biedermann Doležalová. https://www.hvezdanadeje.cz

ČR 2017 - osobní koučink od Guy Barringtona (Anglie).

ČR 2016 - Guy Barrington (Anglie) - Novoroční seminář Oslava života. https://oslavazivota.cz

ČR 2016 - Metoda pozitivní stimulace bioenergetických torzních polí (modul 1). Jaroslav  Chvátal  https://www.matrix-2001.cz

ČR 2016 - Kurz Bodyworku, Andrew Barnes (Austrálie)  https://andrewbarnes.cz

ČR 2016 - Prof. Mudr. Stanislav Grof (zakladatel a hlavní teoretik transpersonální psychologie) - soubor přednášek. https://www.stanislavgrof.cz

ČR 2016 - Gregor Khushru Steinmaurer (Rakousko) - kurz vedení sezení a koučingu pro konzultanty a pracovníky s energiemi.

ČR 2016 - Antonín Baudyš - základy astrologie. https://www.baudys.cz

ČR 2015 - Gregor Khushru Steinmaurer (Rakousko) & Komala de Amorim (Brazílie) - Výcvik pro život.cz - 2 moduly - srdeční a krční čakra. https://www.vycvikprozivot.cz

ČR 2014 - Šamanský rituál se šamanem Jorgem (Mexiko). Potní sauna, rituál předků, medicína.

Indie, Puttaparthi - tři cesty v letech 2009 - 2013 - Sathya Sai Baba ashram - kurzy léčení energií, kurzy Saanjevini frekvenčního léčení, kurzy čtení tarotu, meditace mimotělního vnímání.

Indie 2013 - posvátná hora Aruanchala - poutní cesta.

ČR 2010 - 2014 - PhDr. Ingrid Suková CSc. - Vnitřní atelér 1 a 2, Co přináší sen 1 a 2, Kurz komunikace 1 a 2, Světlo a stíny 1 a 2, Archetypy 1 a 2.  A 4 roky konzultací v oblasti osobního rozvoje https://www.zitsvujzivot.cz

ČR 2009- Dr. Kmuničková - Kurz Holotropního dýchání

CV:

10 let v Nokia ČR na pozici Account manažer pro prodej mobilních telefonů operátorům

5 let Country manažer mobilní divize Alcatel ČR/SK